Bistro & Cafe

City Box Koszalin to nowo otwarty, nowoczesny lokal położony w sercu miasta.

Panuje u nas klimat luźnej elegancji, który jest zdecydowanym wyróżnikiem na tle barów i poważnych restauracji. Jest to zwykłe w swojej niezwykłości miejsce otwarte dla wszystkich bez względu na wiek, status społeczny oraz materialny.

Jesteśmy Bistro & Cafe!

Składa się na to specyficzna kombinacja restauracji z barem oraz kawiarni z wyśmienitą kawą, domowymi wypiekami i finezyjnymi deserami. U nas zjesz pyszne, dodające energii śniadanie, przekąsisz coś „na szybko”, a także zasmakujesz rarytasów naszej kuchni spośród szerokiego wyboru sałatek, zup i dań obiadowych.

Pora na lunch!

Wybierz najlepsze miejsce na lunch w sercu Koszalina i pozostań naszym stałym klientem. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00 serwujemy inny zestaw w skład którego wchodzi: zupa, danie główne, deser oraz napój. Oczarujemy Cię smakiem i ceną, ponieważ za zestaw lunchowy zapłacisz jedyne 9,90 zł.

Chillout na tarasie…

Klimatyczny taras zachęca do wypoczynku przy filiżance doskonałej kawy i domowym wypieku. Wieczorem może być to romantyczne miejsce spotkań przy lampce wina bądź wyśmienitym drinku. Wyjątkową atmosferę na każde spotkanie stworzy tańcząca w rytm muzyki kolorowa fontanna.

 Biznesowo lub uroczyście!

Duża i przestronna sala konferencyjo-bankietowa pozwala na organizację szkoleń, spotkań służbowych, prywatnych uroczystości, wystaw i innych wydarzeń. Niezależnie czy planujesz zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe, urodziny, imieniny, chrzciny czy wesele odezwij się do nas, a przygotujemy indywidualną ofertę.

Koncert? Proszę bardzo…

Tak jest! City Box Koszalin to najbardziej funkcjonalny obiekt w mieście. Profesjonalna scena otwierana na Rynek Staromiejski daje nieograniczone możliwości organizacji eventów dla dużej publiczności. Wydarzenie na naszej scenie to prestiż i gwarancja najlepszego dotarcia do odbiorców.

City Box Koszalin | Bistro & Cafe to miejsce, które musisz odwiedzić będąc w Koszalinie ! Zapraszamy!